Rustykalne Jest 36 produktów.

Rustykalne

Deski i belki rustykalne mają wyraziste słoje i naturalną strukturę starego szlachetnego drewna. Dzięki tym cechom doskonale sprawdzą się w dekoracji wnętrz w stylu strych podziemi, dworku lub zamku, tworząc niepowtarzalny klimat. Oczywiście świetnie sprawdzą się też w stylowym domu, czy mieszkaniu.

Formy belek i desek przygotowane zostały w oparciu o prawdziwe drewniane belki, dzięki czemu wyglądają bardzo autentycznie po mimo tego że, wykonujemy je z pianki. Nasze produkty bardzo trudno odróżnić od wyrobów z drewna. Posiadają jednak przewagę nad tradycyjnymi, ponieważ wyroby poliuretanowe są lekkie, niepalne oraz są odporne na działanie wilgoci, grzybów i insektów.

Belki i deski wykonane w stylu rustykalnym malujemy, uwydatniający słoje drewna, przy użyciu lakierobejcy akrylowej w trzech standardowych kolorach: jasny lub ciemny dąb oraz biały. Na życzenie klienta możemy wykonać belki do samodzielnego malowania lub, w indywidualnym kolorze, W ofercie są również gumowe obręcze imitujące metal, które mogą maskować połączenia między belkami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów